Friday, April 13, 2007

Sõrmusteisand.

Kunagi ammusel ajal oli kord üks sündmus.Oli palju võlusõrmuseid, kuid üks nendest oli kurikuulus sõrmus.Sellel sõrmusel oli eriline jõud.Kõik tahtsid sõrmust endale saada.Tegelikult pidi seda sõrmust hävitama.Oli üks linn mille nimeks oli Mordor.Mordoris valitses kurjus.Linnas olid ka orkke ja mustad ratsanikud.Sõrmust pidi hävitama Mordoris ehk tuletornis.Nende boss oli Sauron.Kellel oli enne sõrmus käes.Elas kord kääbik kele nimi oli Frodo.Tema sõbrad olid Tobajuss, Punapõsk ja Llo.Frodo vana sõber oli Gändalf.Gändalf on haldjas.Üks kord jutustas Gändalf Frodole sõrmusest mis oli kurjus sees.Frodo pidi sõrmuse hävitama.Aga ta ei teadnud teed, et kuidas sinna minna.Temaga läksid ka mõõgamees Aragorn, vibumees Legolas, kirvemees Gimli, haldjas Gandalf, kilbimõõgamees Fred ja neli kääbikut.Nad asusid teekonnale.Kaks aastat oli möödund.Neile vastu tulid orgid ehk uru-haid.Nad mõõklesid ja vehklesid kuni Fred sai surma.Orgid võtsid kaks kääbikut kinni.Frodo ja Toba juss läksid edasi teele.Vennaskont oli lagunemas.Möödus kümme aastat kuni Frodo ja
Tobajuss jõutsid Mordorisse.Nad jõutsid tuletornisse ja hävitasid sõrmuse.Kõik lõppes õnnelikult.

Thursday, April 12, 2007

Kadrioru loss

Meile räägiti Nikolai 1 ja muid asju. Me käisime suures saalis.Seal oli ka ladina keel. Lõpus hakkasime joonistama.Kadrioru loss oli väga ilus ja uhke.Sees oli ka väga ilus ja olid suured saalid.Seal olid ilusad pildid ja kujud.

Wednesday, April 04, 2007

Film on näidend. Minu näidend on film. Kas foto on kunst. Minu arvates on jutustus muustka.Ta on minu film.

Tuesday, April 03, 2007

Minu nimi on Stefan. Ma olen kümmne aastane. Ma käin neljandas klassis. Tule aita mind! Ma tulen varsti! Mida sa tahad! Kus sa elad? Mis klassis sa käid? Mis on sinu lemmik värv?